Braytron LED Deckenleuchte 12W 6500K Kaltweiß – Flache LED Deckenlampe, 1120lm, Moderne Deckenleuchte für Küche, Flur, Büro & Keller – Runde LED Deckenbeleuchtung, Nicht Dimmbar, IP40 12 W 6500K – Art.Nr. BP03-61230 bei lumdo.de
Lupe
1/8 Bilder
Plafondlampen Kleines LED-Panel Op voorraad
BRY-SMD-SRP-12W-RND-WHT-6500K LED Paneel
Art.-Nr.: BP03-61230 EAN: 5949097712128
Producthighlights
  • DAGLICHTWIT 6500K – 1120 lm bij slechts 12W. Helder, concentratiebevorderend licht voor kantoor en werkplaats
  • SNELLE MONTAGE – Bevestigingsmateriaal en handleiding inbegrepen. Direct op 230V – geen trafo nodig
Vermogen
12 W
Lichtstroom
1.120 lm
Kleurtemperatuur
6500K
CRI (Kleurweergave)
≥80
Uitstralingshoek
120°
Beschermingsgraad (IP)
IP40
Toepassingsgebied
Innenbereich
Dimbaar
Nicht dimmbar
Productbeschrijving
LED-plafondlamp – Stijlvol licht in 6500K koudwit
Belangrijkste kenmerken in één oogopslag:
  • Efficiënt vermogen: met 12W LED-vermogen levert de lamp circa 1120 lumen en zorgt zo voor gelijkmatige, energiezuinige verlichting.
Technisch datasheet
Datasheet downloaden
Technische specificaties
Vermogen 12 W
Lichtstroom 1.120 lm
Kleurtemperatuur 6500K
CRI (Kleurweergave) ≥80
Uitstralingshoek 120°
Beschermingsgraad (IP) IP40
Toepassingsgebied Innenbereich
Dimbaar Nicht dimmbar
Fitting / Sokkel 230V Anschluss
Spanning 220-240V 50/60Hz
Levensduur 20.000 h
Energieefficiëntieklasse F
Garantie 2 Jahre
Kleur White
Materiaal PC
Montage Decke
Lengte (cm) 43,5
Breedte (cm) 17,2
Hoogte (cm) 3,3
Productidentificatie
Artikelnummer BP03-61230
Productstatus Nieuw
BTW 19 %