Braytron LED Wandleuchte Deckenleuchte mit Bewegungsmelder – 18W, IP65 – 3in1 Lichtfarbe (3000K/4000K/6500K) – Mikrowellen-Sensor – Außen- & Innenleuchte für Wand & Decke – rund, Ø 22 cm – Weiß 18 W 3IN1 – Art.Nr. BC18-30780 bei lumdo.de
Lupe
1/6 Bilder
Plafondlampen LED-Bulkhead-Leuchte Op voorraad
BRY-BULKHEAD-18W-RND-WHT-SNS-3IN1-IP65-LED BULKHEA
Art.-Nr.: BC18-30780 EAN: 5949097741883
Producthighlights
  • ROBUUSTE KELDERLAMP – 2020 lm bij 18 W. Schokvaste behuizing voor kelder, garage, bijkeuken en trappenhuis. IP65 spatwaterdicht
  • HOOGWAARDIGE VERLICHTING – 3000 K voor zowel professioneel als particulier gebruik
Vermogen
18 W
Lichtstroom
2.020 lm
Kleurtemperatuur
3IN1
Beschermingsgraad (IP)
IP65
Dimbaar
Nein
Productbeschrijving
Moderne LED wand- of plafondlamp in wit met bewegingsmelder – 18 W, IP65, 3in1 lichtkleur
Producthighlights in een oogopslag:
  • 18 watt vermogen met 2020 lumen lichtsterkte
  • Witte uitvoering – modern en discreet
  • 3in1 lichtkleur: warmwit, neutraalwit, koudwit
  • Automatische verlichting dankzij microgolf-bewegingssensor
  • Weer- & schokbestendig: IP65 / IK06
  • Lange levensduur: tot 20.000 uur
Flexibele verlichting met 3in1 kleurtemperatuur
Robuust & weerbestendig voor buiten
Automatische verlichting met bewegingsmelder
Eenvoudige montage in wit
Met een diameter van 222 mm en een bouwhoogte van 48 mm is de lamp eenvoudig aan wand of plafond te installeren. Geschikt voor directe aansluiting op 220-240 V.
Duurzame LED-technologie
Technische specificaties
Vermogen 18 W
Lichtstroom 2.020 lm
Kleurtemperatuur 3IN1
CRI (Kleurweergave) ≥80
Uitstralingshoek 120⁰
Beschermingsgraad (IP) IP65
Toepassingsgebied Innen, Außen
Dimbaar Nein
Spanning 220-240V 50/60Hz
Levensduur 20.000 h
Energieefficiëntieklasse E
Garantie 2 Jahre
Kleur White
Materiaal PC+PP
Montage Wand, Decke
Sensortype Mikrowelle
Detectiebereik ≤5 mt
Verlichtingssterkte 10 lux
Lengte (cm) 54,0
Breedte (cm) 22,2
Hoogte (cm) 4,8
Productidentificatie
Artikelnummer BC18-30780
Productstatus Nieuw
BTW 19 %