Braytron LED Werkstatt Leuchte Batten Lichtleiste Aluminium 600 mm 230V 18W 800 Lumen Super Helle Garagenbeleuchtung ultraleicht zur Montage (4000.0, Kelvin) 18 W 4000K – Art.Nr. BN18-00610 bei lumdo.de
Lupe
1/8 Bilder
Plafondlampen LED armatuur Op voorraad
BRY-PROLINE-PS-18W-0.6MT-PLS-4000K LED-wandlamp
Art.-Nr.: BN18-00610 EAN: 5949097718274
Producthighlights
Vermogen
18 W
Lichtstroom
1.800 lm
Kleurtemperatuur
4000K
CRI (Kleurweergave)
≥80
Uitstralingshoek
110°
Beschermingsgraad (IP)
IP40
Toepassingsgebied
Innenbereich
Dimbaar
Nicht dimmbar
Technische specificaties
Vermogen 18 W
Lichtstroom 1.800 lm
Kleurtemperatuur 4000K
CRI (Kleurweergave) ≥80
Uitstralingshoek 110°
Beschermingsgraad (IP) IP40
Toepassingsgebied Innenbereich
Dimbaar Nicht dimmbar
Spanning 220-240V 50/60Hz
Levensduur 20.000 h
Energieefficiëntieklasse F
Garantie 2 Jahre
Kleur White
Materiaal PC
Montage Wand, Decke
Lengte (cm) 57,5
Breedte (cm) 2,5
Hoogte (cm) 7,6
Productidentificatie
Artikelnummer BN18-00610
Productstatus Nieuw
BTW 19 %