Braytron LED Strahler Außen 18W, 2020 Lumen, Warmweiß, Neutralweiß, Kaltweiß 3IN1, IP65 wasserdicht, Fluter Flutlicht Außenstrahler (Weiß) 18 W 3IN1 – Art.Nr. BC18-00780 bei lumdo.de
Lupe
1/6 Bilder
Plafondlampen LED-Bulkhead-Leuchte Op voorraad
BRY-BULKHEAD-18W-RND-WHT-3IN1-IP65-LED BULKHEAD
Art.-Nr.: BC18-00780 EAN: 5949097739378
Producthighlights
  • ROBUUSTE KELDERLAMP – 2020 lm bij 18W. Schokvaste behuizing voor kelder, garage, washok en trappenhuis. IP65 spatwaterdicht
Vermogen
18 W
Lichtstroom
2.020 lm
Kleurtemperatuur
3IN1
Beschermingsgraad (IP)
IP65
Dimbaar
Nein
Productbeschrijving
Moderne LED wand- en plafondlamp in wit – 18W, IP65, 3-in-1 lichtkleur
Producthoogtepunten:
  • 18W LED-vermogen met 2020 lumen lichtsterkte
  • Witte uitvoering – modern en strak design
  • 3-in-1 lichtkleur: warmwit, neutraalwit, koudwit
  • IP65 weerbestendig en IK06 schokvast
  • Eenvoudige montage aan wand of plafond (Ø 222mm, 48mm hoog)
  • Lange levensduur tot wel 20.000 uur
Flexibele verlichting met 3-in-1 kleurtemperatuur
Robuust & weerbestendig
Eenvoudige installatie
Snelle montage dankzij Ø 222mm en een bouwhoogte van slechts 48mm. Directe aansluiting op 220–240V, geen trafo nodig.
Duurzaam & efficiënt
Technische specificaties
Vermogen 18 W
Lichtstroom 2.020 lm
Kleurtemperatuur 3IN1
CRI (Kleurweergave) ≥80
Uitstralingshoek 120⁰
Beschermingsgraad (IP) IP65
Toepassingsgebied Innen, Außen
Dimbaar Nein
Spanning 220-240V 50/60Hz
Levensduur 20.000 h
Energieefficiëntieklasse E
Garantie 2 Jahre
Kleur White
Materiaal PC+PC
Montage Wand, Decke
Lengte (cm) 54,0
Breedte (cm) 22,2
Hoogte (cm) 4,8
Productidentificatie
Artikelnummer BC18-00780
Productstatus Nieuw
BTW 19 %